ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
ahsanel hal

صدای روح بخش پای بهار، به همراه نسیم عطر گل های بهاری، ومعطّرشدن فضای هستی با عطر میلاد امام علیّ بن ابیطالب (ع)، باهمنوائی نوای ملکوتی (یا مُقلِّبَ القُلُوبِ... به نوروز امسال صفا و حال وهوای خاصّی بخشیده است. آری مدبّر شب ها وروزها هزاران بهار را درگذر روزگاران مقدّر کرده است ودرهر بهار به طبیعت حیات نو بخشیده است. امّا سؤال این است که احسن و نیکوترین حال کدام است که در طلیعه ی سال نوآن را ازمحوّل الاحوال طلب می کنیم؟ 

 
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
rajab

توفیق وسعادت بزرگی است برای آن ها که فرصت خواندن هرروز این زیارت و تعمّق و تدبّر و اندیشه درآن را درماه رجب دارند. و به این حقیقت رسیده اند که حقایقی که دراین زیارت و یا زیارت ها و دعاهای دیگر، از کلام زیبای معصومان (ع) دراختیار ما است تحقّق عینی و کامل نخواهد یافت مگر درزمان ظهور موعود امّت ها، امام عصر (ع) ارواحنا فداه.

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
zahra SAومگر پیامبر خدا نفرموده بودند که: «آن گاه که بدعت ها دربین امّت من آشکار شود، عالم باید علمش راآشکار سازد، و کسی که چنین نکند لعنت خدا براو باد» (کافی 1/54) آری، امروز به عنوان وظیفه و به تأسّی از اهل بیت (ع)، زنان و مردان شیعه باید در راه انتظار آخرین بدعت ستیز تاریخ، امام حجّة بن الحسن العسکری (عج) و با آمادگی خویش و آماده سازی نسلی پویا، هشیار و منتظر، و باهدایت معنوی پیشوایشان زمینه ی نابودی همه ی بدعت ها را فراهم سازند                        

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
albayan

مرحوم آیت الله العظمی سید ابوالقاسم خویی( ۱۲۷۸ خوی- ۱۳۷۱ کوفه) کتابی در علوم قرآن می‌نویسند و نام آن را البیان می‌نهند. این کتاب توسط آقایان محمد صادق نجمی و هاشم هریسی به فارسی ترجمه شده و به همت جناب حجت‌الاسلام آقای سید احمد حسینی اشکوری از سوی انتشارات مجمع ذخائر اسلامی قم در سال ۱۳۶۰ منتشر شده‌ا‌ست.

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
zahraye marzieصدّیقه ی کبری (س) دراین فرازهای ازسخنانشان، باتمام وجود دفاع از امامت وولایتی کردند که از ابتدای بعثت پیامبر (ع) تاغدیر، حتّی بانگاهی عمیق تر، درعهد ومیثاق های همه ی انبیا و اولیا برآن پای فشرده شده بود. او امام زمانی را می شناسد واز او دفاع می کند، که آن امام وفرزندان معصومش تاپایان تاریخ انسان، محور وحدت، عدالت، عصمت وپاکی و ولایت کلّی الهی درجهان هستند.